У цьому браузері сайт може відображатися некоректно. Рекомендуємо Вам встановити сучасніший браузер.

Chrome Safari Firefox Opera IE  
«ГОРОДИССЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ / ТМТ
office@gorodissky.ua Ua Ru En
+380 44 233 06 33
office.gorodissky@gmail.com
www.gorodissky.ua
Меню
x
 

Патентування за кордоном

Щоб забезпечити своєму винаходу і корисній моделі правову охорону в інших країнах, треба пройти процедуру патентування в цих юрисдикціях відповідно до національної або, якщо можливо, регіональної патентної системи, наприклад, Європейської патентної конвенції, або використовуючи Договір про патентну кооперацію.

Комплекс заходів, що здійснюються патентними повіреними фірми спільно з клієнтом щодо отримання охорони технічних рішень у зарубіжних країнах, найбільш поширено називається «міжнародне патентування». Це завжди складні і затратні роботи, які мають бути правильно вибрані та сплановані на самому початку, інакше їхнім результатом стане не географічне розширення охорони важливих для клієнта технічних рішень, а марно витрачені кошти і час.

У сучасному світі існує великий набір правових інструментів для реалізації окремих етапів міжнародного патентування, проте використання кожного з цих інструментів має бути своєчасним і раціональним, чітко вписаним у загальну стратегію патентування. Дуже важлива частина роботи патентного повіреного при міжнародному патентуванні полягає саме в тому, щоб, вивчивши завдання, поставлені перед клієнтом, а також терміни і ресурси для їхнього виконання, запропонувати йому найбільш прийнятну стратегію міжнародного патентування, пояснивши її особливості й очікувані результати.

У стратегію закордонного патентування в обов'язковому порядку входить і вибір закордонних юридичних фірм для представництва клієнтів у національних і регіональних патентних відомствах, тому що в більшості країн таке представництво обов'язкове. При виборі іноземних патентних повірених ми завжди керуємося тими ж принципами, що й при підготовці нами заявок: представляти клієнта повинен патентний повірений, який має освіту в галузі техніки, до якої належить винахід, а також достатній практичний досвід і бездоганну ділову репутацію.